ФОТО: И дома блеска – Цеца покажа како изгледа во домашна атмосфера

0
109


Светлана Цеца Ражнатовиќ покажа како изгледа додека се одмора дома.

Познато е дека пејачката е често дотерана, но не се срами и да покаже како изгледа без шминка и во тренерки.

Овој пат таа се дотерала и дома, а на жените им се допадна нејзиниот изглед и фризура.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here