ФОТО: Ирина Шајк со шлиц до колковите и длабоко деколте го одзема здивот

0
134


Една од најзгодните жени на светот, поранешната свршеничка на актерот Бредли Купер со кого има и ќерка, уште еднаш го украде вниманието со својата појава на едно шоу.

За манакенката Ирина Шајк дефинитивно може да кажеме дека е една од жените на кои навистина се добро им стои, а особено кога ќе се „скоцка“, е тогаш таа го одзема здивот.

Тоа го направи со својот последен аутфит во кој главниот збор го водеше припиениот фустан кој откри дека манекенката носи „пуш-ап“ градник.

Покрај истакнатото деколте, додатна доза на задоволство е шлицот кој речиси ѝ беше до колковите.

Како и вообичаено, Ирина не претерувала со модните додатоци, а од чевли таа избрала класични црни салонки со кои е невозможно да се згреши.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here