ФОТО. Инстаграм убавицата го фотографираше задникот пред споменик на паднати борци – Сите ги разбесни

0
109


Старлетата Тами Хемброу ја промовира својата линија на гардероба за вежбање и направи неколку рекламни фотографии пред споменот на паднатите борци во Квинсленд, со што го разгневи својот народ.

Австралиските медиуми биле ужасно разочарани од ваквото непочитување на војниците, додека Тами не се огласила ниту извинила.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here