ФОТО: Има милиони, но носи ист костим за капење 10 години – слабее и се дебелее, но бикините не ги менува

0
105


Пејачката Бритни Спирс, некогаш јајголема тинејџерска ѕвезда, го прослави 38. роденден.

Бритни Спирс роденденот го поминала во Мајами во хотел. Друштво ѝ правел 13. години помладото момче Сам Асгхари. Пејачката веќе некое време се обидува да ја врати старата килажа.

Она што е интересно е дека годините поминуваат, а Бритни го носи истиот костим за капење. Имено, бикините кои ги понела на Мајами ги носела и во 2009 година, па во 2015 и повторно сега за роденденот. Можеби килограмите одат горе-доле, но костимот за капење останува ист.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here