ФОТО: Има задник од милион долари – згодната Емили Ратајковски овој пат го упропасти со фотошоп

0
100


Една од најпознатите манекенки на денешницата, Емили РАтајковски во 2017 година покрена сопствена линија на костими за капење, а до денеска та лини ја се прошири и на долна облека.

Атрактивната Емили самата ги рекламира своите производи, каок и последната колекција која што излез во продажба, а на социјалните мрежи објави неколку фотографии од новите парчиња на долна облека.

Меѓутоа, вниманието на нејзините обожаватели и потенцијални копувачи не го привлече долната облека, туку задникот на згодната менекенка кој што изгледа сосема неприродно и избобличен, при што може да се дојде до заклучок дека таа се заиграла со Фотошоп, а и се поставува прашањето како тоа не го забележала па ја објавила фотографијата.

-Нов изглед, нова долна облека, напишала пополарната манекенка покрај објавената фотографија.

Инаку, манекенката својата слава ја стекна откако се појавила во музичкиот видео запис на Робин Тика за песната “Blurred Lines”, пошто и стана една од најбараните имиња во светот на модата.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here