ФОТО: За шест месеци во врска Дара Бубамара од момчето доби подарок од 150.000 евра

0
169


Сексипилната српска пејачка Дара Бубамара од неодамна е во врска со 15 години помладиот бизнисмен од Белгија Сашо  Пешиќ.

Дара која е позната како голем вљубеник во брзи и скапи автомобили добила уште една „играчка“ во својот возен парк.

https://press24.mk/

Провокативната пејачка од своето момче на подарок добила ни помалку ни повеќе „мерцедес сл 500 бенц“ кој чини околу 150.000 евра.

https://press24.mk/

-Откако ја започнаа врската една од многуте работи кои ги поврзуваат е и љубовта кон спортски и скапи автомобили. Како им се ближи шестиот месец од врската Саша одлучил на својата сакана девојка да и купи автомобил кој е подобар од нејзиниот сегашен автомобил, изјавил извор за весникот „Ало“.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here