ФОТО: За ова Кајмакоски се подготвуваше и ги покажа лакираните нокти – вистински профсионалец

0
95


Фотографијата на која пејачот Даниел Кајмакоски изгледаше како да покажува двоглав орел предизвика бура реакции во јавноста, особено во Србија. Неговата цел беше само да покаже како течат подготовките за настапот на „Твоето лице звучи познато“ каде ја имаше улогата на Тејлор Свифт.

Инаку, за овој настап Кајмакоски за првпат облече високи потпетици. Како вистински професионалец издржа на штикли до крај.

Погледнете фотографии од настапот:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here