ФОТО: За неа годините се само број- Лидија Вукичевиќ во бањарка ја „заскокотка“ машката фантазија

0
107


Актерката и ѕвездата од серијата „Подобар живот“, Лидија Вукичевиќ (57) често ја скокотка фантазијата на фановите и следбениците на Инстаграм.

Секоја година се труди својот дом да го украси како од бајка, а ниту оваа година тоа не е исклучок.

Лидија овој пат позираше пред каминот, додека на себе имаше само бадемантил.

Таа предизвика воодушевување кај следбениците, а иако е во шестата деценија, таа секогаш покажува и докажува дека е негувана и убава жена и дека годините не и можат ништо. Како што ја нарекоа фановите, таа е југословенскиот секс-симбол.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on Dec 29, 2019 at 11:20am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here