ФОТО: За неа времето како да застанало- Неда Украден и на 69 години изгледа неверојатно

0
125


Неда Украден на снимање на новогодишна емисија  се појави во едно необично издание.

Многумина не можеа да поверуваат дека дека таа изгледа вака добро на 69 години.

Со црна перика, накит и деколте позираа заедно со колешката Весна Змијанац, а фотографијата ја поставија на Инстаграм.

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here