ФОТО: Заработи милиони со своите природни облини – на сите фотографии го истакнува своето бујно деколте

0
110


Манекенката Емили Ратајковски умее да ги искористи своите облини – таа со нив изгради цела империја и заработи милиони, а разголените фотографии секако биле столбот на нејзиниот успех.

И додека милиони уредно ја лајкуваат и коментираат нејзини фотографии, таа енормно се збогатува, и тоа не само како модел, туку и како бизнис жена.

Таа покренала своја линија на костими за капење, очекувано и сама ги рекламира, па поголемиот број на нејзините фотографии се разголени.

Таа на повеќето фотографии и го истакнува своето деколте.

Погледнете и уживајте:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here