ФОТО: Задник за медал – Георгина позираше без маичка и ги истакна бујните облини

0
124


Вереницата на фудбалерот Роналдо со секоја своја објавена фотографија максимално го привлекува вниманието на медиумите.

Нејзините бујни облини никој не оставаат рамнодушен. Георгина објави фотографија на Инстаграм на која позира без маичка, а на која задникот е во преден план.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here