ФОТО: Емина Јаховиќ од нив доби најубаво подарок – пејачката го прослави 38. роденден

0
110


Емина Јаховиќ го прослави 38. роденден а покрај бројните честитки на кои преку социјалните мрежи се заблагодари, синовите Јаман и Јавуз ѝ приредија момент за паметење.

Тие на својата мајка ѝ отпеале песна, па и помогнале да ги дувне свеќите и да замисли желба.

https://press24.mk/

Пејачката цело време се смеела и опкружена со букети цвеќе ракоплескала и пеела со своите наследници, кои после тоа цврсто ја прегрнале и бакнувале.

https://press24.mk/

„Моите господа“, порачала таа.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here