ФОТО: Елка висока до таванот – Пријовиќ покажа како го украсила домот

0
131


Александра и Филип Живојиновиќ го украсија својот дом за новогодишната ноќ со прекрасна елка и фотографијата ја споделија на социјалните мрежи. Елката е до таван, а на неа има сребрени и бели украси. 

https://press24.mk/

Александра и Филип имаат луксузна вила на Бежаниска коса, неколку минути оддалечена од домот на семејството Живојиновиќ. Куќата ги чинеше неверојатни 500.000 евра.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here