ФОТО: Елена Ристевска објави фотографија во венчаница

0
128


Популарната пејачка Елена Ристевска деновиве често споделуваше мудри мисли на Инстаграм, а вчера додаде и фотографија од снимањето на нејзиниот спот „Доживотно“ на која Елена носи венчаница.

„Доживотно“ и додаде дека се вратила назад низ времето.

По оваа објава коментарите се нижеа, а една од корисниците напиша:

„Еленче, ти пак ќе бидеш среќна невеста, ќе видиш“ напиша еден корисник.

Потсетуваме дека Рлена се разведе пред 4 години, а од неодамна обелодени дека има ново момче.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here