ФОТО: Едита во прегратка на поранешниот сопруг на познатата српска пејачка

0
114


Пејачката Едита Арадиновиќ на една прослава се сретна со колега кој е поранешен сопруг на познатата српска пејачка.

Игор Костиќ познат како Игор X, кој своевремено беше во брак со пејачката Мина Костиќ позираше со Едита, а насмевките на нивните лица говорат дека двајцата одлично си поминале.

https://press24.mk/

И Игор и Едита на своите Инстаграм профили објавија заедничка фотографија. Дали во најава е некоја нова љубов, останува да видиме.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here