ФОТО: Доби посебен подарок – Милица Тодоровиќ веднаш се пофали на Инстаграм

0
90


Милица Тодоровиќ се пофали на Инстаграм со подарокот кој го добила, а многумина веднаш се посомневале на тоа дека го добила од актерот Петар Стругар.

Пејачката покажала шарен букет цвеќе со фигура на ангел на врвот кој го добила, замотан во хартија со ноти и ги воодушевила фановите.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here