ФОТО: Декорирани домовите на младенците- доминираат две бои, се е подготвено за свадбата

0
132


Целото семејство Ражнатовиќ, како и нивните пријатели се занимавале со декорирање на вратата на Дедиње за се да изгледа совршено на посебниот ден на Цељко Ражнатовиќ и неговата избраничка Богдана Родиќ.

Високата врата е украсена со бели рози, како и балони во бела и златна боја. И во домот на невестата се е веќе подготвено и пристигна и храната.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here