ФОТО: Две торти и украси – македонскиот водител им славеше роденден на децата

0
141


Иво и Љупка, близнаците на водителот Ненад Ѓеорѓевски, наполнија 4 години.

Ненад и неговата сопруга Горана им направија голема роденденска забава во игротека, а потоа сликите ги објавија на социјалните мрежи. „Најсреќни да се“, им порачаа пријателите. Претходно, близнаците роденденот го прославија во градинка, а децата ги почестија со хартиена торта.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here