ФОТО. Дара Бубамара ги помина сите граници – позираше без градник и ги покажа голите гради

0
96


Пејачката Дара Бубамара на Инстаграм објави многу провокативна фотографија, за која не престанува да се зборува, додека истата најмногу им се допаднала на припадниците на посилниот пол.

На фотографијата таа е без маица и градник, а градите ги цензурирала со една црна лента.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here