ФОТО: „Дали си нормален“ – Јелена Томашевиќ се запрепастила од фотографијата која нејзиниот сопруг ја објавил на Инстаграм

0
115


Иван Босиљчиќ сподели момент од својот дом.

Додека неговата сопруга Јелена Томашевиќ пиела каде, тој ја фатил во спонтана ситуација, па фотографијата ја објавил на социјалните мрежи.

„Дали си нормален?“, напишала Јелена во коментар и ставила емотикон од боксерска ракавица, на што Иван ѝ се исплазил.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here