ФОТО: Дали би ја препознале – мноумина велат дека вака Пријовиќ изгледа поубаво

0
172


Александра Пријовиќ се појави во јавност во опуштено издание, а мноумина искоментираа дека вака изгледа уште поубаво.

Пејачката се прошета во џемпер, со многу малку шминка, а на главата носеше шешир. Фотографијата ја објави на социјалните мрежи, после што доби мноштво коментари.

Погледнете:

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on Oct 9, 2019 at 8:21am PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here