ФОТО: Градите ги покри со раце – славната убавица позираше целосно гола во својот дом

0
174


Славната убавица, манекенката Емили Ратајковски нема срам да го покаже своето разголено тело на социјалните мрежи. Таа често објавува разголени фотограии, но овој пат направи чекор подалеку.

Позираше целосно гола, а градите ги прекри само со рацете.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here