ФОТО: Градите во преден план, само по боди – Карлеуша полугола ќе настапува вечерва

0
171


Контроверзната српска пејачка Јелена Карлеуша нема да помине ден, а да не ги изненади своите обожаватели на социјалните мрежи.

Овојпат таа објави фотографија со која го најавува вечерашниот настап во дискотека во Нови Сад. Стајлингот кој го избрала за настапот особено ќе им се допадне на нејзините машки фанови…

Таа како коментар на фотката напишала: „Нови Сад, дали сте подготвени?“

Погледнете ја фотката:

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here