ФОТО: Го покажа најсилниот адут – девојката на Роналдо со провокативна фотографија, никој не остана рамнодушен

0
168


Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, ги воодушевила фановите со провокативна фотографија на социјалните мрежи.

Георгина објавила провокативна фотографија во лифт, што предизвикало големо внимание од бројни славни личности.

Бројни манекенки и сопруги на фудбалери ѝ оставиле коментари дека се воодушевени од нејзиниот изглед.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here