ФОТО: Го покажа заводливото тело – Гавазова посака добра ноќ по гаќички

0
95


Македонската пејачка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните жени на македонската естрада. Таа на социјалните мрежи често објавува провокативни фотографии на кои добива само комплименти за изгледот.

Овој пат, ги „почести“ следбениците на Инстаграм со фотографија на која е по гаќички легната на кауч.

„Пријатна вечер драги мои“ – напиша Гавазова во опис на фотографијата.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here