ФОТО: Го истакна бујното деколте – Гавазова со честитка за Нова Година

0
214


Македонската пејачка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните жени на македонската естрада. Таа на својот Инстаграм профил објави провокативна фотографија преку која ја честитшае Новата Година. 

Она што на сите им западна во очи на фотографијата е секако  бујното деколте на пејачката.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here