ФОТО: Го ископира изгледот на Цеца – раперка облече ист фустан како и фолк-ѕвездата на свадбата на Вељко

0
111


Српската раперка Ивана Расиќ попозната како Сајси МС (38) го привлече целото свое внимание на доделувањето на МАК наградите  откако се појави во комбинација која на сите веќе добро им е позната.

Станува збор за фустанот кој Цеца го носеше во улога на свекрва на свадбата на нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ.

https://press24.mk/

Српските медиуми пишуваат дури и дека фризурата и била иста, а нивната разлика била само во алките кои раперката ги носела на рацете.

Фановите дури започнаа и јавна дебата на која подобро и стои фустанот, што мислите?

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here