ФОТО: Гоца Тржан на егзотичен одмор- сподели фотографии во бикини

0
126


Познатата пејачка Гоца Тржан отпатува со сопругот Радомир Новаковиќ во Индонезија, а тоа судејќи според фотографиите на Инстаграм, било полн погодок!

Освен неверојатните пејзажи, не изостанаа ниту разголените фотографии на нејзиниот профил.

Повеќе од јасно е дека парот на одморот ужива неверојатно многу.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here