ФОТО: Гоца Тржан ги испровоцира фановите со жешка фотка на Инстаграм

0
114


Познатата пејачка Гоца Тржан ги „излуде“ своите обожаватели на социјалните мрежи со нејзината последна објавена фотка.

 Гоца позираше со длабоко деколте, а малку недостигаше нејзините гради да ја видат светлината на денот.

Тржан за оваа фотографија доби стотици позитивни коментари, а еден од нив гласи:

– „Сурова и брутална мачка“ – коментар кој очигледно најдобро ја опишува познатата пејачка.

Еве како излегадаше:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here