ФОТО: Горд на својата сопруга – сопругот на Јелена Карлеуша објави нејзина фотографија без шминка и фотошоп

0
123


Јелена Карлеуша е позната како некој кој големо внимание обрнува на својот изглед.

Посебно грижливо одбира комбинации за снимање на „Ѕвездите на Гранд“, а таму никогаш не се појавува без шминка.

Познато е дека Јелена ниту на социјалните мрежи не објавува свои фотографии без шминка, но сепак една таква нејзиниот сопруг Душко Тошиќ објавил пред две години на Инстаграм и на сите им покажал како изгледа пејачката.

На снимката Јелена има минимално шминка и тотално е во опуштено издание.

jelena1

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here