ФОТО: Гордата тетка објави фотографии – македонската пејачка доби внуче

0
100


Младата и надежна македонска пејачка Мартија Станојковиќ често на својот Инстаграм профил објавува фотографии од приватниот живот. Овој пат таа со своите фанови сподели фотографија од своето второ внуче.

Бебенцето што Мартија го покажа и го држи во рацете е новороденото внуче од нејзината сестра, а својата радост и неописива среќа, младата пејачка  ја опиша со една реченица покрај фотографијата на  бебето:  „Ваквите моменти се бесценети“!

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here