ФОТО: Гол грб и танга со циркони – српската пејачка во „жешко“ издание прошета на црвениот тепих

0
115


Српската пејачка Сара Јовановиќ многумина воодушеви синоќа на МАС доделувањето на награди, кога во бебешко розева боја на фустан со целосно отворен грб се појави на црвениот тепих, од кој наѕирале танга гаќичките.

https://press24.mk/

Ваквиот стајлинбг веќе бил виден во јуни 2019 година на „Мет гала“, кога светски познатата манекенка и сопруга на Џастин Бибер, Хејли Бибер носела скоро идентичен фустан.

Тоа дури го забележале и фановите на Сара, па поради тоа ѝ оставиле негативно коментари на Инстаграм.

https://press24.mk/

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here