ФОТО: „Гола Сандра е рај за очи“ – ќерката на српскиот пејач во провокативно издание

0
113


Српската пејачка Сандра Решиќ, ќерка на покојниот пејач Нино Решиќ објавила фотографија покрај својата елка која никому не остави рамнодушен.

Пејачката позирала покрај новогодишната декорација, а фановите на социјалните мрежи се запрашале дали е гола.

„Гола Сандра и накитена елка – рај за очи“, гласи еден од коментарите.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here