ФОТО: Ги засени сите на црвениот тепих – носеше фустан кој ја буди фантазијата

0
167


Трансродната актерка Лавред Кокс ги засенила сите на црвениот тепих на премиерата на филмот „Charlie’s Angel“ во Лос Анџелес.

47-годишната ѕвезда на серијата „Orange Is The New Black“, носела фустан кој не ѝ оставал многу на фантазијата, а оние кои не знаат, многу тешко поверувале дека некогаш била маж.

https://press24.mk/

Лаврен инаку е родена во Алабама, а неа и идентичниот брат близнак ги израснала самохрана мајка. Поради тоа секогаш се чувствувала како жена, се обидела да се самоубие на 11 години, а вистинскиот пекол го поминала за време на подоцнежното школување.

https://press24.mk/

Дипломирала на факултет за уметности, после што почнала да се занимава со танц.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here