ФОТО: Георгина повторно ги возбуди фановите ,објави жешка фотографија на Инстаграм

0
160


Вереницата на фудбалерот Кристијано Роналдо , Георгина Родригез објави на Инстаграм фотографии од теретана и ги зашемети фановите.

Партнерката на португалскиот фудбалер од Јувентис, Кристијано Роналдо, Георгина Родригез повторно ги возбуди фановите со објавување фотографии на Инстаграм.

Фаталната Георгина редовно вежба и резултатот на тоа е совршеното тело со кое се гордее. Таа често објавува фотографии на Инстаграм каде има над 14,4 милиони фанови.

Овој пат, таа објави фотографија на која промовира облека за јога.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginarodriguez._) on Nov 22, 2019 at 7:47am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here