ФОТО: Гавазова ги распамети мажите- обидете се да гледате само во нејзините очи

0
148


Полека започнува предновогодишната еуфорија, па како и секоја година овој период, редовно се снимаат новогодишни емисии ама на нашите познати фаци како да не им е дојдено до споделување детали на социјалните мрежи.

Една од најпопуларните и најзгодните фолк пејачки во Македонија, Сузана Гавазова на Инстаграм сподели неколку кратки видеа на кои таа е облечена во преубави долги фустани и големи обетки, но и длабоко деколте.

И покрај убавината на Гавазова и добриот избор на накит ретко кој можеше да ја гледа Гавазова во очи, а погледнете зошто:

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here