ФОТО: Во претесен фустан Кајли Џенер ги истакна облините

0
96


Младата милијардерка Кајли Џенер во провокативен фустан ги истакна облините.Атрактивната членка на кланот Кардашијан – Џенер предизвикува интерес од јавноста каде и да се појави.

Многу жени и заведуваат на соврешеното тело, иако медиумите шпекулираат дека Кајли го средила телото со неколку естетски операции.

 

 

 

View this post on Instagram

yummy

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Jan 3, 2020 at 8:56pm PST

Младата богаташка сепак воопшто не се грижи поради овие шпекулации и редовно го покажува своето соврешено тело.

Каји сега на Инстаграм се пофали со својата става во тесен син фустан кој го истакна нејзиниот мал струк и совршен задник.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Jan 9, 2020 at 5:43pm PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here