ФОТО: Во нејзиното деколте мажите гледаат без да трепнат – никој не верува дека нејзините гради се природни

0
125


Манекенката Кара Дел Торо се појавила на доделувањето на наградите Револв, кое се одржало овој викенд во Лос Анџелес, а сите дами паднале во сенка кога таа прошетала по црвениот тепих.

Иако се појавиле некои од најубавите жени на свтот, Кара сепак била ѕвезда на вечерта и тоа поради смелиот фустан кој го облекла.

Под фустанот не носела градник, па нејзините бујни гради дошле до израз.

Погледнете:

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here