ФОТО: Во краток фустан му седеше на Лазиќ во скут – пејачот и неговата вереница имаа причина за славење

0
106


Српскиот пејач Дарко Лазиќ ѝ го честиташе роденденот на својата вереница Марина Гагиќ, а таа привлече огромно внимание со својот изглед.

Таа се породи во јуни 2019 година и брзо ја врати линијата, а сега позираше во кожен фустан додека му седи на Лазиќ во скут.

„Среќен роденден љубов“, напиша Лазиќ на Инстаграм.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here