ФОТО: „Во здраво тело не иде корона“ – македонската пејачка не се плаши од вирусот

0
133


Македонската пејачка Сара Костадиновска или во јавноста попозната како Сара Мејс покажа дека коронавирусот не ја плаши и дека и покрај се не престанува да се грижи за својот изглед.

Таа на Инстаграм објави фотографии од теретана.

-Во здраво тело не иде корона, напиша таа во описот на објавата.

https://press24.mk/

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here