ФОТО: Во брак беа три месеци – Поранешниот сопруг на Керлеуша има сопруга „бомба”

0
107


Јелена Карлеуша пред бракот со фудбалерот Душко Тошиќ со кој има две деца, ќерките Атина и НИка, беше мажена само три месеци со бизнисменот од Србија, Бојан Кариќ.

– Секој кој ме познава знае колку ми е навредливо да се поставува прашањето дали сум се омажила од љубов или не. Добив многу понижувања поради бракот со Бојан кој потекнува од богато семејство, изјави Јелена во една прилика.

СДе зема со него во 2004., а бракот им траеше три месеци.

И тој е сега среќно женет и има две деца со сопругата Маша која е убавица.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here