ФОТО: Во Америка сите се воодушевени од оваа Србинка – има тело какво секој посакува

0
213


Неодамна во Лос Анџелес беше одржана модна недела, а една од најангажираните манекенки на истата била и српската манекенка Тамара Миличевиќ.

Оваа млада дама носела колекции од неколку модни куќи, а дури имала и чест да ја затвори ревијата на врендот Catch Michelle и италијанскиот дизајнер Никол Дерик.

Тамара со моделинг се занимава уште од 10 години, а од 16. септември и присутна и на светската сцена, најпрво на американскиот пазар.

Жвивеела и работела во Париз и Милано, но во моментов е стационирана во Америка.

Тамара е неверојатно згодна, секој мускул на нејзиното тело е како вајан, а ја красат тенки долги нозе и тенок струк. Таа постојано објавува и разголени фотографии на Инстаграм.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here