ФОТО: Водителката од „Ѕвездите на Гранд“ во необичен фустан, изгледаше како да е гола

0
94


Сања Кужет важи за една од најатрактивните водителки во Србија, а на последното снимање на „Ѕвездите на Гранд“ таа се појави во креација која ги „запали“ сите пред малите екрани

Таа пред две години се оствари како мајка, меѓутоа за многу брзо време успеа да си ја врати формата и повторно да мами воздишки.

На последното снимање, Сања се појави во креација која на прв поглед оставаше впечаток дека е потполно гола на сцената.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here