ФОТО: Водителката на Ѕвездите на Гранд провоцира со новата фотографија

0
164


 

 

 

 


Водителката на Ѕвездите на Гранд, убавата Сања Кужет, секогаш е во тоалета која ја покажува нејзината совршена фигура, а овој пат покажа малку повеќе.

Седната на стол за време на паузите на Ѕвездите на Гранд, ги покаже долгите нозе, и со парче од фустанот го скри задникот.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here