ФОТО: Водителката на „Гранд“ се соблече во минијатурно бикини

0
110


Атрактивната водителка на „Ѕвездите на Гранд“ девовиве ги поминува на топлите краишта на светот, а на својот Инстаграм профил објави и фотографија во бикини.

Сања Кужет која е мајка на две деца ужива во Дубаи, а објави фотографија во црно бикини на која изгледа совршено.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on Jan 5, 2020 at 6:56am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here