ФОТО: Вистинска убавица – ќерката на Хелена Роза позираше во бикини, деколтето во прв план

0
139


Ќерката на некогашната македонска водителка Хелена Роза порасна во вистинска убавица и не пропушта можност на својот Инстаграм профил да објави провокативни фотографии.

Кјара Гоља објави нови фотографии на кои нејзиното природно раскошно деколте е во прв план.

„Нешто природно“, напиша убавата Кјара во описот на фотографијата.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here