ФОТО: Вистинска тигрица – Теодора во секси костим за Ноќ на вештерките ги истакна силиконите

0
180


Српската пејачка Теодора Џехверовиќ не одолеала да се маскира за Ноќта на вештерките, па облекла костим кој е многу провокативен.

Пејачката привлекла внимание на себе со впечатлив стајлинг, а горе носела тигрест топ, кој го искомбинирала со секси панталони во ист дезен.

На глава ставила и уши кои се дел од костимот, а на социјалните мрежи добила само комплименти за изгледот.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here