ФОТО: „Ве молам да ми ја вратите“ – Дара Бубамара очајна, нејзиното исчезнување ја погоди

0
129


Српската пејачка Дара Бубамара загрижена поради исчезнувањето на нејзиното домашно милениче, преку социјалните мрежи јавно побара помош и од сите кои ја следат, само за нејзината Кики побрзо да се врати дома.

Таа објаснила дека кучето исчезнало во околу 11 часот.

„Денеска мојата Кики исчезна во околу 11 часот, ве молам да ми ја вратите“, порачала загрижената пејачка.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here