ФОТО: Весна Џогани го промени изгледот- после 18 години повеќе не е плавуша

0
108


Иако долго време откако е на естрадата нема направено промена и цело време е со долга руса коса, Весна Џогани се одлучи на голема промена

Имено таа долгата коса ја оби во неколку бои.

Има сина, розева и зелена боја, а стајлингот го дополни со темни наоќари, капа и тексас кошула.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here