ФОТО: Весна Змијанац и на 62. години носи провокативна долна облека – открила што носи под фустанот

0
112


Српската пејачка Весна Змијанац се појави на едно снимање во провокативна облека која наѕирала под нејзиниот фустан.

Пејачката носела тенок фустан, па во еден момент „ѕирнало“ тоа што го носела под него.

Весна и на 62. години не се откажува од провокативната долна облека.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here